Анонс Nikon D850

Амстердам, Нідерланди, 24 серпня 2017 року. Компанія Nikon представляє фотокамеру D850 – незамінного помічника фотографів, які цінують повнокадрову зйомку та неперевершене поєднання високих роздільної здатності, швидкості та світлочутливості. Від студійної зйомки до найвіддаленіших куточків світу, ця цифрова дзеркальна фотокамера формату FX не просто виконує свої функції – вона розкриває цілковито новий рівень досконалості.

Знімаєте природні пейзажі, спортивні сюжети, весілля, модні покази або відео? Завдяки фотокамері D850 ви зможете вирізнятися з-поміж конкурентів і повністю розкрити свій творчий потенціал. Швидкий датчик формату FX із надвисокою роздільною здатністю використовує 45,7 мегапікселя ефективної роздільної здатності, щоб забезпечити файли розміром 45,4 мегапікселя. Датчик КМОН із заднім підсвічуванням не має фільтра розмивання меж і містить суцільні інтегровані мікролінзи та покриття проти відблиску. А якщо використовується додатковий універсальний батарейний блок MB-D18, частоту кадрів можна збільшити до 9 кадр./с. Любителі відеозйомки тепер можуть записувати повнокадрові відео у форматі 4K без обтинання, що відкриває нові можливості під час зйомки із застосуванням світлосильних об’єктивів з фіксованою фокусною відстанню від компанії Nikon. Крім того, ця фотокамера може записувати відео формату 4K у режимі сповільненої кінозйомки.

Серед інших функцій, які забезпечують універсальність представленої моделі, не можна не відзначити можливість зйомки у файли формату RAW з такими розмірами: великий, середній і малий. Режим «Безшумна фотозйомка» гарантує знімки надвисокої роздільної здатності з глибокою різкістю, але при цьому з беззвучним затвором. А для деталізованої макрозйомки у Live view передбачено режим «Точкове АФ». Це також перша цифрова дзеркальна фотокамера з вбудованим режимом суміщеного фокусу, що забезпечує винятково різкі зображення з широкою глибиною різкості.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, розповідає: «Модель D850 настільки універсальна, що ви ніби знімаєте трьома різними фотокамерами одночасно. За діапазоном параметрів кількості мегапікселів, розміру файлів, швидкості й чутливості ISO D850 випереджає своїх конкурентів. Вона стане розумною інвестицією для тих фотографів, хто прагне до безмежної свободи повного кадру».

КОРОТКИЙ ВИКЛАД ОСНОВНИХ ФУНКЦІЙ

– Роздільна здатність: 45,7 мегапікселя ефективної роздільної здатності. Файли розміром 45,4 мегапікселя з глибокою деталізацією зображення. Датчик КМОН формату FX із заднім підсвічуванням без оптичного фільтра розмивання меж.
– Швидкість: зйомка з частотою 7 кадр./с. А також можливість отримувати знімки з повною роздільною здатністю зі швидкістю 9 кадр./с, якщо використовується додатковий універсальний батарейний блок MB-D18 (зі вставленим елементом живлення EN-EL18B).
– Світлочутливість: потужний процесор обробки зображень EXPEED 5 забезпечує виняткову чіткість фотографій в усьому діапазоні ISO від 64 до 25 600 одиниць із можливістю розширення до еквівалента 32–102 400 одиниць ISO. Крім того, відеозйомка у форматі 4K також можлива в повному діапазоні чутливості ISO.
– Прецизійність: використовується та сама 153-точкова система АФ, що й у флагманській моделі D5, а це гарантує нижній поріг чутливості в центральній точці до –4 ЗЕ (ISO 100, 20 °C). Зниження вимірювання до –3 ЗЕ забезпечує точність автоматичної експозиції навіть за умов лише місячного світла.
– Відео у форматі 4K без обтинання: записуйте повнокадрові відео у форматі 4K/UHD з частотою 30p без жодних обмежень, які накладає обтинання. А завдяки універсальному батарейному блоку MB-D18 можна знімати понад трьох годин.
– Вбудована функція сповільненої зйомки у форматі 4K: знімайте відео формату 4K у режимі сповільненої кінозйомки, які, завдяки роздільній здатності в 45,7 ефективних мегапікселя, запропонованій моделлю D850, у процесі постобробки ви зможете перетворити на видовищні сповільнені фільми у форматі 8K.
– Універсальний вибір розмірів формату RAW: можливість зйомки зображень формату RAW великого (45,4 мегапікселя), середнього (25,6 мегапікселя) або малого (11,4 мегапікселя) розміру. Зауважте, що зображення середнього й малого розміру мають 12-бітне стиснення без утрат.
– Зйомка за будь-яких умов: завдяки надійній герметизації фотокамера D850 готова знімати навіть за найскладніших погодних умов. Як і в моделі Nikon D5, усі кнопки мають підсвічування, що дає змогу легко керувати фотокамерою навіть під покривом ночі.
– Швидкий носій даних: завдяки блоку подвійних гнізд для карт пам’яті можна одночасно використовувати носії UHS-II SD та XQD, що в поєднанні забезпечують найвищу продуктивність роботи.

 

Джерело: www.nikon.ua

Залишити відповідь